Francouzská restaurace Art Nouveau získala ocenění Gault & Millau 2013

Francouzská restaurace Art Nouveau v Obecním domě v Praze se umístila na seznamu tří nejlepších pražských restaurací v žebříčku sestaveném prestižním průvodcem Gault & Millau 2013, který byl poprvé vydán v roce 1965.
Jeden z nejvlivnějších francouzských restauračních průvodců ocenil Francouzskou restauraci dvěma kuchařskými čepci, konkrétně 16 z 20 možných bodů, a to hlavně za jeho neobvyklou a kreativní kvalitu kuchyně.
V Gault Millau 2013 bylo testováno a hodnoceno 858 restaurací, 559 hotelů a 135 kaváren. Mezi třemi nejlepšími pražskými restauracemi se dále umístila restaurace Cotto Crudo hotelu Four Seasons a La Veranda. O bod méně pak obdržely restaurace La Degustation Bohême Bourgeoise a Le Grill hotelu Kempinski. Celkem na hodnocení dosáhlo pouhých 10 pražských restaurací. Žebříček pravidelně soupeří s dalším významným francouzským průvodcem Michelin.

Plzeňská restaurace získala ocenění The Prague Post – Best of Prague 2012, a to konkrétně The Best Czech Restaurant Editor’s choice
Rovněž Plzeňská restaurace v Obecním domě získala na konci prosince ocenění The Prague Post, anglicky psaného týdeníku vydávaného v Praze od roku 1991. Tento týdeník pravidelně vypisuje anketu mezi svými čtenáři a editory, aby poskytl základní doporučení nejenom v oblasti stravování, ale také v oblasti kultury, školství, finančních a realitních služeb, aerolinek a dalších.

Michal Vevera, ředitel společnosti FRENCH-REST spol. s r.o., která je provozovatelem obou restaurací v Obecním domě, dodává: „Děkujeme a jsme velmi hrdí, že naše restaurace pravidelně získávají nejrůznější ocenění od profesionálů i každodenních návštěvníků našich restaurací. Vysoká kvalita gastronomie a úroveň servisu byly a jsou pro nás vždy prioritou, výzvou a závazkem, na jejichž zlepšování stále pracujeme.“

Obchodní partner: