Ildar Abdrazakov pravidelně dostává angažmá ve Vídeňské státní opeře či newyorské Metropolitní opeře. Na pondělním recitálu v Obecním domě zazpíval části ze svých nejslavnějších rolí.

Z Petrohradu, kde v těchto dnech zpívá hlavní role ve dvou Verdiho operách, přilétá do Prahy basista Ildar Abdrazakov.
Pravidelně dostává angažmá ve Vídeňské státní opeře či newyorské Metropolitní opeře.
Na pondělním recitálu v Obecním domě zazpívá části ze svých nejslavnějších rolí.

Na svůj dnešní pražský recitál přilétá basista Ildar Abdrazakov z Petrohradu, kde v těchto dnech zpívá hlavní role ve dvou Verdiho operách na tamním festivalu Hvězdy bílých nocí.

Na přehlídce, kterou organizuje dirigent Valerij Gergijev a jež představuje největší ruské talenty, není Abdrazakov tak významně zastoupen náhodou. Pěvec pravidelně dostává angažmá ve Vídeňské či Bavorské státní opeře a také v Metropolitní opeře v New Yorku, kde zpíval hlavní úlohy v Donu Giovannim, Knížeti Igorovi nebo v Attilovi.

Celý článek
zde.