kalendář událostí:

Kalendář událostí

St 22. 2.
Veřejná generální zkouška: FOK - EUGEN INDJIC & BEETHOVEN
10:00 kategorie: Koncerty
St 22. 2.
Prague Music Chamber Orchestra - The Four Seasons, Gypsy Airs Op. 20
17:30 kategorie: Koncerty
St 22. 2.
Symfonický orchestr hlavního města Prahy FOK - EUGEN INDJIC & BEETHOVEN
19:30 kategorie: Koncerty
Čt 23. 2.
Prague Music Chamber Orchestra - The Best of Classics
17:30 kategorie: Koncerty
Čt 23. 2.
Symfonický orchestr hlavního města Prahy FOK - EUGEN INDJIC & BEETHOVEN
19:30 kategorie: Koncerty
24. 2.
Bohemian Symphony Orchestra Prague - Mozart | Smetana | Dvořák
20:00 kategorie: Koncerty
Ne 26. 2.
Prague Music Chamber Orchestra - Strauss, Mozart, Dvorak & Opera with Ballet
20:00 kategorie: Koncerty
Po 27. 2.
SOČR a hvězdy pro Světlušku
19:30 kategorie: Koncerty
Út 28. 2.
Prague Music Chamber Orchestra - The best of Mozart & Dvorak
17:00 kategorie: Koncerty
Čt 2. 3.
Charitativní GALAVEČER v Obecním domě
19:30 kategorie: Akce
3. 3.
Pachelbel, Mozart, Vivaldi v Obecním domě
20:00 kategorie: Koncerty
So 4. 3.
Bohemian Symphony Orchestra Prague - Mozart | Smetana | Dvořák
20:00 kategorie: Koncerty
Út 7. 3.
Slavná klasická mistrovská díla
20:00 kategorie: Koncerty
St 8. 3.
Symfonický orchestr hlavního města Prahy FOK - JOSÉ CURA – ECCE HOMO
19:30 kategorie: Koncerty
Čt 9. 3.
Symfonický orchestr hlavního města Prahy FOK - JOSÉ CURA – ECCE HOMO
19:30 kategorie: Koncerty
Po 13. 3.
SOČR - Tenkrát v Itálii: Hudba z nejslavnějších italských filmů
19:30 kategorie: Koncerty
St 15. 3.
Český národní symfonický orchestr - V. KONCERT
19:30 kategorie: Koncerty
17. 3.
Bohemian Symphony Orchestra Prague - The Four Seasons
20:00 kategorie: Koncerty
24. 3.
Bohemian Symphony Orchestra Prague - The Four Seasons
20:00 kategorie: Koncerty
Po 27. 3.
Vivaldi - Čtvero ročních dob v Obecním domě
18:00 kategorie: Koncerty
Út 28. 3.
Veřejná generální zkouška: FOK - PIETARI INKINEN & PEER GYNT
10:00 kategorie: Koncerty
Út 28. 3.
Symfonický orchestr hlavního města Prahy FOK - PIETARI INKINEN & PEER GYNT
19:30 kategorie: Koncerty
St 29. 3.
Symfonický orchestr hlavního města Prahy FOK - PIETARI INKINEN & PEER GYNT
19:30 kategorie: Koncerty
So 1. 4.
Mozart & Vivaldi in Municipal House
20:00 kategorie: Koncerty
7. 4.
Bohemian Symphony Orchestra Prague - The Four Seasons
20:00 kategorie: Koncerty
Po 10. 4.
Pachelbel, Mozart, Vivaldi v Obecním domě
20:00 kategorie: Koncerty
Út 11. 4.
Slavná klasická mistrovská díla
20:00 kategorie: Koncerty
St 12. 4.
Bedřich Smetana „Má Vlast“
19:30 kategorie: Koncerty
Čt 13. 4.
Veřejná generální zkouška: FOK - DVOŘÁK – STABAT MATER
10:00 kategorie: Koncerty
Čt 13. 4.
Symfonický orchestr hlavního města Prahy FOK - DVOŘÁK – STABAT MATER
19:30 kategorie: Koncerty
14. 4.
A.Vivaldi - Čtvero ročních dob
17:00 kategorie: Koncerty
So 15. 4.
Bohemian Symphony Orchestra Prague - Mozart | Smetana | Dvořák
20:00 kategorie: Koncerty
Ne 16. 4.
Koncert klasické hudby
17:00 kategorie: Koncerty
Ne 16. 4.
A. Dvořák - Symfonie „Z Nového světa“
20:00 kategorie: Koncerty
St 19. 4.
Český národní symfonický orchestr - VI. KONCERT
19:30 kategorie: Koncerty
Čt 20. 4.
PRETTY YENDE
19:30 kategorie: Koncerty
So 22. 4.
Koncert klasické hudby
20:00 kategorie: Koncerty
Po 24. 4.
Vivaldi - Čtvero ročních dob v Obecním domě
18:00 kategorie: Koncerty
St 26. 4.
Symfonický orchestr hlavního města Prahy FOK - MAHLER – SYMFONIE Č. 3
19:30 kategorie: Koncerty
Čt 27. 4.
Symfonický orchestr hlavního města Prahy FOK - MAHLER – SYMFONIE Č. 3
19:30 kategorie: Koncerty
So 29. 4.
Symfonický orchestr hlavního města Prahy FOK - ORCHESTR NA DOTEK
11:00 kategorie: Koncerty
So 29. 4.
Karlovarský symfonický orchestr - Koncert klasické hudby
20:00 kategorie: Koncerty
Út 2. 5.
To nejlepší z hudby Mozarta & Strausse v Obecním domě
18:00 kategorie: Koncerty
Út 2. 5.
Slavná klasická mistrovská díla
20:00 kategorie: Koncerty
Út 9. 5.
To nejlepší z hudby Mozarta & Strausse v Obecním domě
20:00 kategorie: Koncerty
12. 5.
Pražské jaro 2017 - ZAHAJOVACÍ KONCERT: WIENER PHILHARMONIKER
20:00 kategorie: Koncerty
So 13. 5.
Pražské jaro 2017 - DANIEL BARENBOIM & WIENER PHILHARMONIKER
20:00 kategorie: Koncerty
Čt 18. 5.
Pražské jaro 2017 - ČESKÁ FILHARMONIE, KRISTJAN JÄRVI & LUKÁŠ VONDRÁČEK
20:00 kategorie: Koncerty
19. 5.
Pražské jaro 2017 - TORONTO SYMPHONY ORCHESTRA, PETER OUNDJIAN & MAXIM VENGEROV
20:00 kategorie: Koncerty
So 20. 5.
Pražské jaro 2017 - TORONTO SYMPHONY ORCHESTRA, PETER OUNDJIAN & JAN LISIECKI
20:00 kategorie: Koncerty
Po 22. 5.
Pražské jaro 2017 - ČESKÁ FILHARMONIE, JIŘÍ BĚLOHLÁVEK, JIŘÍ VODIČKA, JAKUB FIŠER & KOSTAS SMORIGINAS
20:00 kategorie: Koncerty
26. 5.
Pražské jaro 2017 - SYMFONICKÝ ORCHESTR HL. M. PRAHY, ŁUKASZ BOROWICZ & HUW MORGAN
20:00 kategorie: Koncerty
Út 30. 5.
Pražské jaro 2017 - DEBUT PRAŽSKÉHO JARA
20:00 kategorie: Koncerty
St 31. 5.
Pražské jaro 2017 - ORCHESTRE DE PARIS, THOMAS HENGELBROCK & KATE LINDSEY
20:00 kategorie: Koncerty
2. 6.
Pražské jaro 2017 - ZÁVĚREČNÝ KONCERT: KRZYSZTOF PENDERECKI & SYMFONICKÝ ORCHESTR ČESKÉHO ROZHLASU
20:00 kategorie: Koncerty
So 3. 6.
Severočeská filharomie Teplice
20:00 kategorie: Koncerty
Út 6. 6.
Slavná klasická mistrovská díla
20:00 kategorie: Koncerty
St 7. 6.
Veřejná generální zkouška: FOK - GERSHWIN & JAZZ MASS
10:00 kategorie: Koncerty
St 7. 6.
Symfonický orchestr hlavního města Prahy FOK - GERSHWIN & JAZZ MASS
19:30 kategorie: Koncerty
Čt 8. 6.
Symfonický orchestr hlavního města Prahy FOK - GERSHWIN & JAZZ MASS
19:30 kategorie: Koncerty
So 10. 6.
JOYCE DIDONATO
19:30 kategorie: Koncerty
Ne 11. 6.
To nejlepší z hudby Mozarta & Strausse v Obecním domě
20:00 kategorie: Koncerty
Po 12. 6.
Vivaldi - Čtvero ročních dob v Obecním domě
18:00 kategorie: Koncerty
St 14. 6.
Symfonický orchestr hlavního města Prahy FOK - ZÁVĚREČNÝ KONCERT „S ÓDOU NA RADOST“
19:30 kategorie: Koncerty
Čt 15. 6.
Symfonický orchestr hlavního města Prahy FOK - ZÁVĚREČNÝ KONCERT „S ÓDOU NA RADOST“
19:30 kategorie: Koncerty
So 17. 6.
Koncert klasické hudby
20:00 kategorie: Koncerty
St 21. 6.
Prague Proms - Danny Elfman
19:00 kategorie: Koncerty
Ne 25. 6.
Prague Proms - Ute Lemper: Paris, Paris!
19:00 kategorie: Koncerty
St 28. 6.
Prague Proms - Gordon Goodwin Big Phat Band
19:00 kategorie: Koncerty
Po 3. 7.
Prague Proms - Imprese Libora Peška
19:00 kategorie: Koncerty
St 5. 7.
Slavná klasická mistrovská díla
20:30 kategorie: Koncerty
So 15. 7.
Prague Proms - Denise Donatelli
19:00 kategorie: Koncerty
St 19. 7.
Prague Proms - Nejen Hollywoodská noc
19:00 kategorie: Koncerty
28. 7.
Vivaldi - Čtvero ročních dob v Obecním domě
18:00 kategorie: Koncerty
Po 31. 7.
To nejlepší z hudby Mozarta & Strausse v Obecním domě
20:00 kategorie: Koncerty
Po 7. 8.
To nejlepší z hudby Mozarta & Strausse v Obecním domě
20:00 kategorie: Koncerty
Po 14. 8.
Vivaldi - Čtvero ročních dob v Obecním domě
18:00 kategorie: Koncerty
St 16. 8.
Slavná klasická mistrovská díla
20:30 kategorie: Koncerty
Út 22. 8.
Slavná klasická mistrovská díla
20:30 kategorie: Koncerty
Út 5. 9.
Slavná klasická mistrovská díla
20:00 kategorie: Koncerty
15. 9.
Vivaldi - Čtvero ročních dob v Obecním domě
18:00 kategorie: Koncerty
Po 25. 9.
To nejlepší z hudby Mozarta & Strausse v Obecním domě
20:00 kategorie: Koncerty
Po 9. 10.
To nejlepší z hudby Mozarta & Strausse v Obecním domě
20:00 kategorie: Koncerty
So 14. 10.
To nejlepší z hudby Mozarta & Strausse v Obecním domě
18:00 kategorie: Koncerty
Po 16. 10.
To nejlepší z hudby Mozarta & Strausse v Obecním domě
20:00 kategorie: Koncerty
Po 23. 10.
To nejlepší z hudby Mozarta & Strausse v Obecním domě
20:00 kategorie: Koncerty
Čt 26. 10.
Slavná klasická mistrovská díla
20:00 kategorie: Koncerty
St 1. 11.
Slavná klasická mistrovská díla
20:00 kategorie: Koncerty
Po 6. 11.
Vivaldi - Čtvero ročních dob v Obecním domě
18:00 kategorie: Koncerty
Ne 19. 11.
Český národní symfonický orchestr - James Newton Howard
19:30 kategorie: Koncerty
Po 20. 11.
Rolando Villazón & Ildar Abdrazakov
19:30 kategorie: Koncerty
24. 11.
Pachelbel, Mozart, Vivaldi v Obecním domě
20:00 kategorie: Koncerty
Po 4. 12.
Slavná klasická mistrovská díla
20:00 kategorie: Koncerty
So 13. 1.
THE WORLD FAMOUS GLENN MILLER ORCHESTRA
17:00 kategorie: Koncerty
So 13. 1.
THE WORLD FAMOUS GLENN MILLER ORCHESTRA
20:00 kategorie: Koncerty


Podporujeme:


Certifikáty:

cz en