Vladimir Spivakov & Moscow Virtuosi

18.10.2019 20:00
Smetanova síň

Evropské turné bezkonkurenčního houslisty a dirigenta VLADIMIRA SPIVAKOVA společně s jeho proslulým komorním orchestrem VIRTUOSOVÉ MOSKVY!

 

Turné ke 40. výročí založení orchestru se stane jednou z nejočekávanějších hudebních událostí této sezóny. V programu koncertu zazní díla Luigi Boccherini, Wolfgang Amadeus Mozarta, ÁstoraPiazzolly a další. Série koncertů mistra se uskuteční v několika Evropských městech: Curychu, Hamburgu, Bruselu, Berlíně, Wiesbadenu, Düsseldorfu, Monaku a Vídni.

 

Vladimir Spivakov je nositelem ocenění Umělec UNESCO pro mír, prezident Moskevského mezinárodního Domu hudby, zakladatel, Art director a dirigent Národního filharmonického orchestru Ruska a komorního orchestru Virtuosové Moskvy.

Virtuosní houslista, který účinkoval společně s nejlepšími symfonickými orchestry světa. Před 40 lety debutoval ve své nové roli dirigenta v Chicagském symfonickém orchestru a brzy byl kritiky uznán za jednoho z nejlepších mistrů na světě.

 

V roce 1979 založilSpivakov orchestr Virtuosové Moskvy, který je dnes jedním z nejžádanějších komorních orchestrů. Virtuosovéúčinkují v legendárních koncertních síních, jako např. Musikcerein (Vídeň), Albert Hall (London), Théâtre des ChampsElysées (Paříž) a Carnegie Hall (New-York) a odehrají téměř 100 koncertů ročně po celém světě. Jemný emocionální kontakt mezi hudebníky a posluchači podpořený mistrovským provedením okouzluje publikum a nikdo tak nezůstane k hudbě lhostejný.

Pořádá BERIN IGLESIAS ART

https://berin-iglesias.art/en/