Český národní symfonický orchestr

ÚČINKUJÍ
ČNSO / Ben Palmer - dirigent

PROGRAM
První koncert projektu Symphonic Cinema ČNSO s filmovou projekcí Dobyvatelé ztracené archy.

Indiana Jones, jeden z největších filmových hrdinů, jakého film na svět přivedl, se vrací a slibuje ještě lepší zážitek. Na stříbrném plátně si vychutnáte kouzlo úžasného dobrodružství Dobyvatelů ztracené archy s výpravným hudebním doprovodem skladatele Johna Williamse. O ten se přímo na pódiu pod plátnem postarají Český národní symfonický orchestr a dirigent Ben Palmer.

Archeolog, dobrodruh a sběratel vzácných starožitností přezdívaný Indiana Jones je pověřen najít biblickou Archu úmluvy dříve, než padne do rukou Němcům. Pátrání ho zavede do Nepálu a Egypta, setká se znovu se starým přítelem (John Rhys-Davies) i nepřítelem (Paul Freeman) a také s bývalou milenkou (Karen Allen). Ve výzbroji má jen klobouk, bič a svůj důvtip, což mu musí stačit k tomu, aby přelstil hrůzu nahánějící nepřátele a se značným štěstím zachránil svět.

Více informací:
www.cnso.cz