kalendář událostí:

PŘÍBĚH KŘIŠŤÁLU MOSER

9. 2. 2017 – 22. 3. 2017

denně 10.00 - 19.00*
Výstavní sály


Příběh respektované značky Moser se začal psát před sto šedesáti lety díky snu i odvaze Ludwiga Mosera, talentovaného rytce a obchodníka, zakladatele stejnojmenné firmy. Založení sklárny v bezprostřední blízkosti světoznámých lázní Karlovy Vary navštěvovaných zámožnou klientelou, včetně panovnických rodin, od samého počátku předurčilo zaměření výroby na nejnáročnější vrstvy. Luxusní nápojové soubory, dekorativní díla a unikátní rytiny Moser získaly díky své jedinečnosti obdiv i úctu a dodnes jsou vyhledávány výjimečnými osobnostmi celého světa. Doma, v České republice, je Moser vnímán jako nejluxusnější česká značka.

Mnoho generací vložilo do svého díla um i srdce, aby vybudovalo tradici a slavné jméno Moser. Současní sklářští mistři a výtvarníci mnohdy spojili se sklárnou Moser svůj tvůrčí život a rozvíjejí umění našich předků. Pojďme společně nahlédnout do jejich příběhů.

Tato mimořádná výstava je holdem mnoha generacím mistrů, díky jejichž umění se můžeme křišťálovými díly Moser těšit již šestnáct desetiletí a zároveň poctou všem příznivcům, partnerům a obdivovatelům nezaměnitelné krásy křišťálu Moser. Těšit se můžete na ručně vyráběné umělecké objekty z průřezu 160 leté historie této významné značky.

Více informací zde: www.moser-glass.com


VSTUPNÉ


170 Kč . . . . . Plné

85 Kč . . . . . . Snížené (děti do 18 let, studenti do 26 let, senioři nad 60 let, držitelé průkazu ZTP, ZTP/P)
350 Kč . . . . . Rodinné (1 - 2 dospělí s 1 - 3 dětmi do 18 let)


Děti do 6 let, držitelé členských legitimací Asociace muzeí a galerií České republiky a doprovod ZTP/P mají vstup zcela zdarma.


Pokud máte zájem navštívit i turistickou prohlídku anebo výstavu BLANKA MATRAGI – TIMELESS, doporučujeme zakoupit kombinované vstupné.


KOMBINOVANÉ VSTUPNÉ


490 Kč . . . . . Okruh A = 1 + 2 + 3

390 Kč . . . . . Okruh B = 1 + 2

390 Kč . . . . . Okruh C = 1 + 3

290 Kč . . . . . Okruh D = 2 + 3


1 Turistická prohlídka

2 Vstup na výstavu BLANKA MATRAGI – TIMELESS

3 Vstup na výstavu PŘÍBĚH KŘIŠŤÁLU MOSER


Kombinované vstupné lze zakoupit pouze v historické pokladně Obecního domu, která je otevřena denně od 10.00 do 20.00 hodin. Jednotlivé slevy nelze vzájemně kombinovat.Podporujeme:


Certifikáty:

cz en