Ledové království od Disney

27.11.22 (Ne) v 13:00

Sure Entertainment

Společnosti Disney a Sure. Entertainment uvádějí 27. listopadu 2022 ve 13:00 a 17:30 hodin jedinečný Disneyho příběh - Ledové království, film s živým symfonickým orchestrem a sólisty, který se odehrává na jedné nejslavnějších světových scén, ve velkolepém prostředí Smetanovy síně Obecního domu v Praze.

Dobrodružství Anny, Elsy a houževnatého Olafa milují děti po celém světě. Nesmrtelný příběh sesterské lásky dojme i dospělé.

Disneyho Ledové království bude doprovázeno živým vystoupením Pražského symfonického orchestru, jednoho z nejslavnějších českých orchestrů současnosti.

 

Dirigent: Ernst van Tiel

Doba trvání: 120 minut

Přestávka: 30 minut

Připomeňte si oblíbené dobrodružství Elsy, Anny, Olafa a Kristoffa a shlédněte celý film s dialogy na obrovské obrazovce s hudbou v podání živého orchestru!

Ledového království a jeho skvělé hudby včetně hitu „Let It Go“ (Najednou), oceněného cenami Oscar® a Grammy®, není nikdy dost.

Brzy budete mít příležitost si užít zcela nový vzrušující zážitek při sledování celého filmu v českém znění s hudbou hranou živým symfonickým orchestrem.

Živé vystoupení Symfonického orchestru Českého rozhlasu přivede k životu oblíbenou hudbu z filmu v historickém prostředí Smetanovy síně 27. listopadu 2022 (v 13:00 a 17:30). Díky skvělé akustice sálu bude hudba hraná hudebníky zcela synchronizovaně s filmem promítaným na obří plátno i jeho dialogy a zvukovými efekty rezonovat Prahou jako nikdy předtím!

V Ledovém království se nebojácná optimistka Anna vydá na dalekou výpravu, aby společně s drsným horalem Kristoffem a jeho věrným sobem Svenem našla svou sestru Elsu, jejíž ledová moc uvrhla království Arendelle do věčné zimy. Anna s Kristoffem na své cestě čelí nehostinným podmínkám, potkají záhadné trolly či zábavného sněhuláka Olafa a bojují s přírodními živly, aby zachránili království.

Ledové království od Disney je skvělou příležitostí ke strávení kouzelného večera s vašimi oblíbenými postavami a k ponoření se s celou rodinou před Vánoci do světa pohádky od Disney.

Koncert je pořádán ve spolupráci s mezinárodní koncertní agenturou Sure. Entertainment.

 

 

DIRIGENT ERNST VAN TIEL

Ernst Van Tiel studoval dirigentství společně s Francem Ferrarou, Garym Bertinim, Jeanem Fournetem a Lucasem Vis. Spolupracoval s mnoha orchestry, jako například Rotterdamskou filharmonií, Londýnským symfonickým orchestrem, Královským filharmonickým orchestrem, Lyonským národním orchestrem, Moskevským státním symfonickým orchestrem, Ruským národním orchestrem, OBC Barcelona, La Verdi Milano, Santa Cecilia Roma, 21CO a dalšími.

S Bruselskou filharmonií nahrál původní hudbu Ludovica Bource k filmu Umělec oceněnému pěti Oscary, sedmi cenami BAFTA, třemi Zlatými glóby a šesti Césary, přičemž mezi oceněnými byly vždy i Bourceho původní skladby. V současnosti probíhá turné tohoto filmu promítaného s živým orchestrem dirigovaným Ernstem van Tielem.

Ernst van Tiel jako specialista na filmové koncerty s živým orchestrem diriguje většinu z předních děl včetně například Star Wars, Harry Pottera nebo Vertigo.

 

 

Doplňující informace

 

Slevy ZTP nebo jiné nejsou poskytovány.

 

Pořadatel

SURE ENTERTAINMENT Sp.z.o.o

https://sure.so/frozenconcert/