ČESKÝ PLES

18.02.23 (So) v 19:00

Srdečně Vás zveme na 5. ročník Českého plesu


Zažijte neopakovatelnou atmosféru Českého plesu, který je označován za skutečný vrchol české plesové sezony. Těšte se na jedinečný program vytvořený umělci, jež patří mezi absolutní českou špičku. Užijte si výjimečnost této události v prostorách, kde se psaly dějiny, a staňte se její součástí.

 

Ke každé výjimečné společenské události, kterou Český ples bezesporu je, patří jak atraktivní prostředí, tak vybrané nápoje a gastronomické delikatesy.

Těšit se proto můžete na ukázku špičkové gastronomie, elegantní vína, pravé šampaňské, a to vše podtrženo elegantní výzdobou, jejímž základem jsou tisíce čerstvých květů.

Zábava a tanec až do rána. Prvotřídní moderátor Vás provede večerem, jehož program tvoří ti nejvýznamnější čeští umělci. Čeká Vás bohatý program.

Český ples si zakládá na exkluzivitě umělců, kteří si akce, na kterých vystupují, pečlivě vybírají. Proto i v roce 2020 budou hosty Českého plesu bavit pouze ti nejlepší z nejlepších.

Staňte se hvězdou Českého plesu, staňte po boku významných osobností českého veřejného a uměleckého života. Nenechte si tento večer ujít.

Každý z Vás si zaslouží tu nejlepší péči, a proto se o každého z Vás postará milý a pozorný personál, jehož náplní je udělat vše pro to, abyste zažili ten pocit stát se hvězdou Českého plesu.

 

Program bude postupně doplněn.

 

Pořádá: KVArt Production s.r.o.

https://www.ceskyples.cz/