Porsche Design

Profesor Ferdinand Alexander Porsche, návrhář, designér Porsche 911 a vnuk zakladatele Porsche založil v roce 1972 značku Porsche Design. Luxusní značku se zvláštním zaměřením na technicky inspirované výrobky. Prvním výrobkem, který pod touto značkou byl uveden na trh, byly legendární hodinky Black Chronograf I. Nebyl to jen první produkt Porsche Design, ale také úplně první černé hodinky na celosvětovém trhu vůbec. S revolučním designem Chronograph I profesor Ferdinandem Alexanderem Porsche vytvořil trend, bez kterého by dnešní hodinářský průmysl byl nemyslitelný.

Mezi portfolio výrobků Porsche Design patří hodinkysluneční, dioptrické brýle a brýle na čtenízavazadla, kožená galanterie, sportovní a módní kolekce, stejně jako elektronické výrobky, kuřácké potřeby, lyže, kola a pánské a dámské vůně.

Porsche Design nabízí klasicky pánské doplňky, které jsou postaveny na funkčnosti, nadčasovosti a na přirozeném designu a s prvky DNA Porsche.

Všechny výrobky jsou navržené a designované v Porsche Design Studio v Zell am See v Rakousku a značí se svým osobitým, nadčasovým, nezaměnitelným designovým podpisem, který je charakteristický pro všechny výrobky Porsche Design. Dnes Porsche Design Studio patří k nejvíce uznávaným společnostem v Evropě.

Porsche Design výrobky jsou prodávány celosvětově ve vlastních maloobchodech, obchodních domech a v exkluzivních specializovaných prodejnách.

Skupina Porsche Design (Porsche Lizenz- und Handelsgesellschaft mbH & Co. KG), Stuttgart otevřela nový obchod Porsche Design také v Praze, který nabízí širokou škálu výrobků.

„Na trhu je mnoho značek, ale jen pár má takový zvuk jako Porsche Design. Značka je pojmem nejen pro fanoušky rychlých automobilů, ale také ve světě designu a módy. Bylo by na pováženou, pokud by v rodné zemi Ferdinanda Porsche nebyla možnost se seznámit a pořídit si výrobky nesoucí jeho jméno.“ říká Pavel Řezníček, oficiální zástupce Porsche Design v České republice.


Po-Ne: 9:00 – 21:00

Tel. +420 725 347 646