Ples Obecního domu a Taneční školy Vavruška

16.03.24 (So) v 20:00

Program plesu:

• Moderátor večera: Libor Bouček
  • Hosté plesu: Marek Adamczyk a Lenka Nora Návorková (StarDance 2023)
  • Catering: Vyšehrad 2000

• 19:00 otevření reprezentačního patra Obecního domu návštěvníkům plesu, hudba v podání smyčcového Metropol kvartetu
  • 20:00 slavnostní zahájení
  • 20:00 - 00.00 velký taneční orchestr Great wings hraje k tanci ve Smetanově síni
  • 20:30 předtančení tří špičkových párů od dětské po dospělou katergorii
  • 21:30 taneční show Lenky Nory Návorkové a Marka Adamczyka - účastníků StarDance 2023
  • 22:30 workshop s Jakubem Vavruškou a lektory taneční školy
  • 00:00 - 01.00 party kapela Hot wings hraje jazz, pop a rock k tanci ve Smetanově síni
  • 20:00 - 02.00 druhý taneční parket s našimi DJs ve Sladkovského sále
  • 02:00 zakončení plesu

Ceny a druhy vstupenek:

Běžné vstupenky á 890,- Kč jsou určeny k sezení ve všech prostorách reprezentačního patra Obecního domu s vyjímkou několika stolů na parketu Smetanovy síně. Jsou bez místenky ke konkrétnímu stolu, nicméně míst k sezení bude dostatek, nemusíte mít obavu. Výhodou je, že pokud netančíte, můžete střídat sály i menší salónky celého reprezentačního patra Obecního domu, v nichž bude pro hosty plesu připraveno stolové uspořádání. Pokud si chcete povídat, můžete si sednout do salónku, kde nehraje hlasitě hudba k tanci, a naopak, pokud chcete být ve víru dění, můžete si sednout na místa na balkonech Smetanovy síně. V prodeji online nebo přímo na pokladně Obecního domu a v Taneční škole Vavruška.

Vstupenky á 1.590,- Kč s místenkou ke stolům v zadní části parketu Smetanovy síně (hlavní sál). V prodeji pod níže uvedeným odkazem:

Prosíme o dodržení společenského večerního oděvu.

Změna programu a času vyhrazena.