Anna Netrebko & Yusif Eyvazov – Puccini Gala - PŘESUN Z 10.9.2021

27.12.21 (Po) v 19:30

Nachtigall Artists

Anna Netrebko – soprán
Yusif Eyvazov – tenor
PKF – Prague Philharmonia
Emmanuel Villlaume – dirigent

Je to tak, neslavnější operní pár současnosti potěší svým zpěvem v září 2021 Prahu. Nebudou spolu v Praze poprvé. Anna Netrebko svého manžela přijela podpořit při jeho osobním debutu v titulní roli Giordanovy opery Andrea Chénier v pražském Národním divadle 30. 1. 2017 a naopak Yusif doprovodill Annu do Prahy v létě 2015.

Annu Netrebko jsme měli možnost slyšet v Praze zásluhou agentury Nachtigall Artists už třikrát. Poprvé 23. 11. 2012 v rámci jejího evropského turné s operou Jolanta P. I. Čajkovského. Podruhé, ve spolupráci s Prague Proms 10. 7. 2015 s kvartetem slavných operních kolegů, Ekaterinou Gubanovou, Aleksandrsem Antonenkem, Ildarem Abdrazakovem a Marcem Armiliatem. Třetí setkání, krásný recitál s klavíristou Malcolmem Martineau 15. 11. 2018, mají jistě mnozí v paměti.

Zářijový koncert hvězdného páru Netrebko – Eyvazov v áriích a duetech z oper Giacoma Pucciniho slibuje další nezapomenutelný zážitek.

Není třeba je představovat: Anna Netrebko, sopranistka ruského původu, je fenoménem operního světa už mnoho let. Letos v únoru se stala laureátkou Ceny Polar Music 2020, která je označována za hudební Nobelovu cenu.

Ázerbájdžánský tenorista Yusif Eyvazov je nejen jejím životním, ale také téměř nepostradatelným jevištním partnerem. Jejich kalendář je nabitý, jejich představení a koncerty beznadějně vyprodané.

Anna Netrebko a Yusif Eyvazov jsou výhradně zastupováni agenturou CSAM.
Anna Netrebko a Yusif Eyvazov nahrávají exkluzivně pro Deutsche Grammophon.

Pořádá:

Nachtigall Artists Management, s.r.o.

 Nachtigall Artists