The World Famous Glenn Miller Orchestra

11.01.25 (So) v 16:00

Jeden z nejznámějších swingových orchestrů na světě se vrací do Prahy! Proslulé hudební těleso, přinášející publiku nejlepší melodie ze zlaté swingové éry, vystoupí 11. ledna 2025 se svou show v pražském Obecním domě.

Glenn Miller Orchestra, který nese jméno jednoho z největších mistrů swingové hudby, se stal synonymem pro eleganci, sofistikovanost a nepřekonatelnou hudební kvalitu. Jejich koncerty jsou vždy událostí, kterou si nesmíte nechat ujít. Tentokrát přinášejí do Prahy nejen skvělé hudební aranže, ale i nezapomenutelnou atmosféru, která posluchače vtáhne zpět do doby, kdy swing vládl tanečním parketům.

Pod vedením kapelníka Uliho Plettendorffa, který svou precizností a vášní pro swing vede orchestr k dokonalosti, a za doprovodu vokální skupiny The Moonlight Serenades, zazní na koncertě zhruba 30 melodií. Mezi nimi nebudou chybět nesmrtelné evergreeny jako In the Mood, String of Pearls, Pennsylvania 6-5000, Moonlight Cocktail, Sentimental Journey nebo Rhapsody in Blue. Každá skladba je pečlivě vybrána a zaranžována tak, aby diváky co nejvíce potěšila a přinesla jim nezapomenutelný zážitek.

Glenn Miller Orchestra je známý svou schopností přenést posluchače do jiného světa – světa elegance, radosti a bezstarostnosti. Skvělá hudba ve špičkovém provedení, založená na dokonalé harmonii a perfektním sladění všech členů orchestru, přitahuje posluchače na jejich koncerty dodnes. A bez ohledu na jejich věk je tato hudba umí zvednout ze sedadel a roztančit je.

Tento jedinečný hudební zážitek v pražském Obecním domě je ideální příležitostí pro všechny milovníky kvalitní hudby, aby se nechali unést magií swingu. Přijďte si vychutnat večer plný rytmu, melodie a nostalgie, který vás přenese do zlatých časů swingu.

Nezmeškejte tuto výjimečnou příležitost a přijďte se podívat na Glenn Miller Orchestra v akci. Bude to večer, na který se bude dlouho vzpomínat!

 

Pořadatel

Six Dots s.r.o.